Služby

Profesionální přístup a Vaše spokojenost jsou naší hlavní prioritou. Výsledkem naší práce je spokojený zákazník, který přenechal veškerou starost o své daně a účetnictví nám. Nabízíme Vám správně a bezchybně vedené účetnictví v souladu s platnou účetní a daňovou legislativou.


Účetnictví

Jsme připraveni Vám poskytnout plný servis v oblasti účetní problematiky, stejně jako v dalších oblastech informačního systému Vaší společnosti. Rovněž jsme schopni zajistit a nabídnout služby při zajišťování finančního řízení, likvidací obchodních společností apod.

Mzdy a personalistika

Důkladné zpracování mzdové agendy včetně personálního poradentví je nezbytnou součástí perfektně fungující firmy. Jme připraveni s Vámi sdílet naše bohaté zkušenosti.

Dotace na zaměstnance

Pokud potřebujete další zaměstnance a chybí Vám na ně prostředky, využijte nabízených dotací, které Vám pomohou snížit náklady na první 6-měsíců od nástupu nového zaměstnance.

Daně

Svěřte se do rukou daňových odborníků, kteří Vám nabízejí svoje zkušenosti a znalosti v plné šíři daňové soustavy.

Zakládání společností

Pomůžeme Vám významě urychlit založení společnosti, snížit celkově vynaložené náklady a čas. Doporučíme Vám, jak nejlépe postupovat. Jak se následně přihlásit ke všem úřadům. Vykomunikujeme za Vás potřebné formality s živnostenským i finančním úřadem. 

Mobilní účetnictví

V dnešní moderní době je třeba mít všechny informace dostupné on-line, ať jste kdekoliv. Budete mít přístup ke všem informacím nejen z Vašeho počítače, ale i z tabletu či mobilního telefonu.