KONAKTUJTE NÁS
> Služby>Služby

Služby

Profesionální přístup a Vaše spokojenost jsou naší hlavní prioritou. Výsledkem naší práce je spokojený zákazník, který přenechal veškerou starost o své daně a účetnictví nám. Nabízíme Vám správně a bezchybně vedené účetnictví v souladu s platnou účetní a daňovou legislativou.

Účetnictví

Jsme připraveni Vám poskytnout plný servis v oblasti účetní problematiky, stejně jako v dalších oblastech informačního systému Vaší společnosti. Rovněž jsme schopni zajistit a nabídnout služby při zajišťování finančního řízení, likvidací obchodních společností apod.

Mzdy a personalistika

Důkladné zpracování mzdové agendy včetně personálního poradentví je nezbytnou součástí perfektně fungující firmy. Jme připraveni s Vámi sdílet naše bohaté zkušenosti.

Dotace na zaměstnance

Pokud potřebujete další zaměstnance a chybí Vám na ně prostředky, využijte nabízených dotací, které Vám pomohou snížit náklady na první 6-měsíců od nástupu nového zaměstnance.

Poradenství pro kontraktory - (živnostníci najímaní na projekt)

Mnoho profesí pracuje na projektové bázi. Kontraktoři se nechávají najímat na jednotlivé projekty, jsou samostatní v dílčích úkonech a postupech, sami si rozvrhují dobu, kdy poskytují služby, a určují místo, kde tak činí. Pracují s vlastními či pronajatými prostředky, sami si platí daně a pojistné. Poradíme, jak se vyhnout častým chybám.

Daně

Svěřte se do rukou daňových odborníků, kteří Vám nabízejí svoje zkušenosti a znalosti v plné šíři daňové soustavy.

Zakládání společností

Pomůžeme Vám významě urychlit založení společnosti, snížit celkově vynaložené náklady a čas. Doporučíme Vám, jak nejlépe postupovat. Jak se následně přihlásit ke všem úřadům. Vykomunikujeme za Vás potřebné formality s živnostenským i finančním úřadem. 

Mobilní účetnictví

V dnešní moderní době je třeba mít všechny informace dostupné on-line, ať jste kdekoliv. Budete mít přístup ke všem informacím nejen z Vašeho počítače, ale i z tabletu či mobilního telefonu.


aWalking s.r.o.  Horní Rokytá 54, 295 01 Mnichovo Hradiště

Telefon: +420 602 111 670 | +420 315 558 698

e-mail: ucetni@awalking.cz